Forum studenata etf-a

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum studenata etf-a

www.vsetf.ac.me


2 posters

    IV semestar ljuuudi

    avatar
    Lukaj


    Broj komentara : 6
    Join date : 2010-01-26

    IV semestar ljuuudi Empty IV semestar ljuuudi

    Komentar  Lukaj Thu Feb 04, 2010 7:56 pm

    Sta treba da znamo iz MAT III da bi dosli ''potkovani'' nekim predznanjem za MAT IV ? Jer sam vidjeo da se rade neke parcijalne diferencijalne jednacine,ne znam koliko toga nam treba iz trojke? Zna li mi ko reci to? A dvostruke i trostruke integrale ocemo li koristiti gdje vise(to smo iz mat III imali za drugi kol)?

    Pozdrav za kolege(i koleginice) sa druge godine,i za one koji se tako osjecaju Smile
    poZi
    poZi


    Broj komentara : 29
    Join date : 2010-01-23
    Mjesto : Podgorica

    IV semestar ljuuudi Empty Re: IV semestar ljuuudi

    Komentar  poZi Fri Feb 05, 2010 5:30 am

    Lukaj (citat):Sta treba da znamo iz MAT III da bi dosli ''potkovani'' nekim predznanjem za MAT IV ?

    Po meni vise ti treba Math1 nego li Math3 za Math4 Cool

    Lukaj (citat):Jer sam vidjeo da se rade neke parcijalne diferencijalne jednacine,ne znam koliko toga nam treba iz trojke? Zna li mi ko reci to? A dvostruke i trostruke integrale ocemo li koristiti gdje vise(to smo iz mat III imali za drugi kol)?

    Pozdrav za kolege(i koleginice) sa druge godine,i za one koji se tako osjecaju Smile

    Generalno ne treba ti puno toga iz trojke za cetvorku! Parcijalne dif. smo samo pominjali i uradili 2 zad. na vjezbe koja ti na kolokvijume ne dolaze. inace se radi komplexna analiza... rjesavanje kompleksnih j-na ... Math IV je puno laksa od III Cool

      Danas je Thu May 02, 2024 2:52 am